Produkte
LEXO MË SHUMË

Fokusimi në fushën e mobiljeve dhe pajisjeve elektronike.

Fabrika e etiketave të aluminit drejtkëndësh me cilësi më të mirë
Fabrika e etiketave të aluminit drejtkëndësh me cilësi më të mirë
Profesional Prodhuesi i etiketës së aluminit të drejtkëndëshit, detajet rreth etiketës së aluminit të drejtkëndëshit.21 vjet përvojën e prodhimit të shenjave metalike, nga dizajni i markës tregtare për zhvillimin e myk në derdhjen e produkteve, çdo lidhje është e përpiktë dhe përpiqet për përsosmëri; futni pajisje të sofistikuara nga jashtë, zgjidhni materialet në burim, kontrolloni të gjithë sistemin e menaxhimit të prodhimit dhe përpiquni të krijoni cilësia më e përsosur.
Linjat më të mira të rrumbullakosura CD Alumini Fabrika e Badge-Alice
Linjat më të mira të rrumbullakosura CD Alumini Fabrika e Badge-Alice
Duke kërkuar për furnizuesin e badge të rrumbullakosura të aluminit? Detaje rreth simbolit të aluminit të rrumbullakët.Ne (Alice) jemi një ndërmarrje e personalizimit profesional prej 21-vjeçar. Ne kemi më shumë se 100 punonjës, një bazë prodhimi prej 1500 metrash, dhe vazhdojmë të prezantojmë pajisje profesionale prodhuese moderne. Për të plotësuar nevojat e konkurrencës së tregut dhe për të ndjekur trendin ekonomik, në vitet e fundit, ne kemi zhvilluar vazhdimisht biznesin e tregtisë së tregtisë së e-tregtisë së brendshme dhe të huaj, vazhdimisht duke bërë përparim dhe inovacion.
Best China Best Alumini Badge Prodhuesit-Alice çmimi i fabrikës - Alice
Best China Best Alumini Badge Prodhuesit-Alice çmimi i fabrikës - Alice
Prodhimi profesional i aluminit të aluminit, detajet rreth simbolit të aluminit më të mirë.Alice Best China Best Badge Manufacturers-Alice Fabrika Çmimi - Alice, Fabrika e vet dhe më shumë se 100 punonjës, kostot janë më pak se të njëjtën industri 2% me të njëjtën cilësi.Ne (Alice) janë një prodhues profesional të emrave të mobiljeve, ne mund të prodhojmë aliazh zinku, alumini, bakër, bronzi, PVC, etj. Shenjat metalike dhe nametplates janë përdorur gjerësisht, duke mbuluar të gjitha sferat e jetës, dhe për të mbështetur përshtatjen.
Etiketat aliazh alumini përdoren gjerësisht në jetën e përditshme - Kina alumini badge prodhuesit-alice
Etiketat aliazh alumini përdoren gjerësisht në jetën e përditshme - Kina alumini badge prodhuesit-alice
Duke kërkuar për simbol alumini? Detaje rreth simbolit të aluminit të kuqBadge është një pjesë më e rëndësishme e çdo produkti për identifikimin e saj, imazhi i përgjithshëm dhe forca e prodhuesit.Një aliazh i bazuar në alumin me një sasi të caktuar të elementeve të tjera aliake është një nga materialet metalike të lehta.

Alice mbulon 2000 metra katror dhe ka më shumë se 50 lëndë që punojnë këtu ku duke përfshirë të gjithë departamentin: QC, dizajn, produkt, promovim, klient-sevice, ekipi ynë profesional do të krijojë me cilësi të lartënametplates metalike për ty.


Deri tani, Alice tashmë mban 5 patenta vet dhe ka shërbimin për nevojat individuale. Gjithashtu ka ndërtuar një bashkëpunim strategjie afatgjatë me shumë kompani të njohura, Shembull Fox: Huawei, Apple i kuq etj.

 • Shërbimet tona
  Ekipi profesional i udhëzimit të sipërmarrjes, shumë potencial inteligjent + Zhvillimi i zinxhirit industrial
 • Kontrollimi i kostos
  Është jetike që çdo kontraktues të mos e tejkalojë buxhetin dhe për këtë arsye ne i kushtojmë vëmendje të madhe.
 • Sigurimi i cilësisë
  Çdo projekt që punojmë është kontrolluar për sigurimin e cilësisë për të përmbushur nevojat e shoqërisë moderne.
 • Instalimi i pajisjeve
  Ekipi ynë profesional mund të instalojë të gjitha llojet e pajisjeve në ndërtesën e përfunduar si pjesë e shërbimeve pas ndërtimit.
 • 1998+
  Krijimi i kompanisë
 • 500+
  Personeli i kompanisë
 • 3000+
  Zonë e fabrikës
Alice ka kushtuar produktit të saktë që kur është themeluar në vitin 1998, sidomos fokus në fushën e mobiljeve dhe pajisjeve elektronike si tendencë.

Prodhimi kryesor i Alice ka të gjitha llojet enametplates metalike Bërë nga çelik inox, titan, bakër në alumin dhe kështu me radhë. Duke mbuluar etching, hedhjes compression, oksidues, lustrim, gome në proces etj Ndërkohë, Alice mund të bëjë të gjitha kartat, të tilla si simbol, shenjën e kremtimit, numrin e shtëpisë, numrin e pllakës, stickers kodin e barit dhe kështu me radhë.

"Cilësia më e lartë, efikasiteti më i mirë" merret si vizioni ynë i zhvilluar.

Duke kërkuar ku etiketat metalike janë në mobilje - Alice
Duke kërkuar ku etiketat metalike janë në mobilje - Alice
Prodhimi kryesor i Alice ka të gjitha tiparet e bëra nga çelik inox, titan, bakër në alumin dhe kështu me radhë. Duke mbuluar,Etiketa metalike për mobilje Dhe kështu me radhë.
Përpunimi i përshtatur i shenjave metalike, vulosja e procesit të prodhimit të shenjave-Alice Fabrika
Përpunimi i përshtatur i shenjave metalike, vulosja e procesit të prodhimit të shenjave-Alice Fabrika
Parimi i makinës vulosje është që të përzënë volant me motor, dhe përmes tufë dhe transmetimit veshje për të përzënë fiksime dhe lidh mekanizëm shufra për të lëvizur slider lart dhe poshtë, dhe për të përzënë vdesin vizatim për të formuar pjatë çeliku. Të ashtuquajturat mjete të dyfishtë të veprimit që shtypi ka dy sliders, të cilat janë ndarë në një slider të brendshme dhe një slider jashtme. Të brendshme slider drives shënoj ose të vdesin e myk, dhe e jashtme slider drives unazën bosh mbajtësi në myk. Në të njëjtën kohë, lëviz mbajtës bosh para të shtypni buzë të pllakave të çelikut, dhe pastaj lëvizjet e brendshme rrëshqitje të zgjas. Në fakt, ajo që ne e quajmë një makinë punching është një emër i përbashkët, e cila është ajo që ne shpesh e quajmë një makinë punching. Emri shkencor duhet të quhet shtyp.
Kontrolloni në mënyrë rigoroze cilësinë e procesit të përpunimit të proceseve dhe finalizimit dhe fabrikës së Alice
Kontrolloni në mënyrë rigoroze cilësinë e procesit të përpunimit të proceseve dhe finalizimit dhe fabrikës së Alice
Një shtyp hidraulik (një lloj i shtypit hidraulik) përdor vaj të veçantë hidraulik si një medium pune dhe një pompë hidraulike si një burim energjie. Vaj hidraulike hyn në cilindër / piston përmes tubacionit hidraulik nga forca e pompës, dhe se sa janë në cilindër / pistoni të vulave të përputhura, vulat në pozita të ndryshme janë të ndryshme, por të gjithë luajnë rolin e nënshkrimin, kështu që vaji hidraulik nuk mund të rrjedhë. Së fundi, përmes valvulës me një drejtim, vaji hidraulik shpërndahet në rezervuarin e naftës për të bërë ciklin e cilindrit / pistoni për të kryer punë për të përfunduar një veprim të caktuar mekanik si një lloj makinerie për produktivitet.
Shitje me shumicë një etiketë profesionale mobilje prodhues-Alice me çmim të mirë - Alice
Shitje me shumicë një etiketë profesionale mobilje prodhues-Alice me çmim të mirë - Alice
Një etiketë profesionale mobilje prodhues-AliceNe (Alice) janë një prodhues profesional të emrave të mobiljeve, ne mund të prodhojmë aliazh zink, alumini, bakër, bronzi, PVC, etj. Shenjat metalike dhe nametplates janë përdorur gjerësisht, duke mbuluar të gjitha sferat e jetës dhe duke mbështetur përshtatjen e familjes. Shenjat e prodhuara janë të lehta dhe praktike, të bukura dhe bujare, me detaje të hollë, mjeshtëri të lëmuar dhe përshtypje të fortë tre-dimensionale. Është një trajtim i zakonshëm i sipërfaqesAlice me shumicë Një etiketë profesionale mobilje prodhues-Alice me çmim të mirë - Alice, Fabrika e vet dhe më shumë se 100 punonjës, kostot janë më pak se të njëjtën industri 2% me të njëjtën cilësi.
NA KONTAKTONI

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani!

emër
telefon
E-mail
Emri i Kompanise
përmbajtje